Головна

Герасимчук Сергій Сергійович

Начальник Головного територіального управління юстиції

Головне територіальне управління юстиції у Київській області інформує

  В Одесі пройшов семінар –тренінг з ефективного менеджменту та командної ефективності для співробітників органів юстиції. Цей тренінг був розроблений для людей, які повинні змінити обличчя юстиції в цілому.

  Даний семінар-тренінг професійного розвитку для державних службовців розроблений Академією Бізнесу EY (Ernts&Young) на замовлення Проекту Агенства США з міжнародного розвитку USAID «Справедливе правосуддя» в рамках співпраці з Міністерством юстиції України. Відкрив семінар Міністр юстиції Павло Петренко.

Головне територіальне управління юстиції у Київській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ:

Регіональні новини


Васильківське міськрайонне управління юстиції інформує

28.09.2015 - Начальником Васильківського міськрайонного управління юстиції проведено зустріч з методистом Васильківського міського відділу освіти, з метою обговорення плану роботи з учнями ЗОШ, вчителями та батьківськими комітетами щодо проведення заходів з правової освіти.

Володарське районне управління юстиції інформує

29 вересня 2015 року спільно з відділом державної реєстрації актів цивільного стану Володарського районного управління юстиції проведено семінар-навчання з посадовими особами місцевого самоврядування –  секретарями рад району, на якому розглянуто питання :

Сторінки