Головна

Герасимчук Сергій Сергійович

Начальник Головного територіального управління юстиції

Головне територіальне управління юстиції у Київській області інформує

24 листопада 2015 року відбувся круглий стіл присвячений обговоренню національних механізмів виконання рішень Європейського суду з прав людини: посилення інституційної спроможності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини.

Метою проведення даного заходу було:

Головне територіальне управління юстиції у Київській області інформує

Оголошення

про проведення виставки - конкурсу дитячого малюнку

«Право очима дитини»

 

Головне територіальне управління юстиції у Київській області інформує

Міністерством юстиції України спільно з Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України 27 листопада 2015 року на базі Навчально-наукового Юридичного інституту Національного авіаційного університету за адресою: м. Київ, пр-т Космонавта Комарова, 1, буде проведено VIII Всеукраїнський правовий VIP-турнір (далі - Турнір) серед студентів юридичних факультетів вищих навчальних закладів України, присвячений Всеукраїнському тижню права.

Регіональні новини


Васильківське міськрайонне управління юстиції інформує

20.11.2015 – керівниками структурних підрозділів Васильківського міськрайонного управління юстиції прийнято участь у заходах з нагоди другої річниці початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, що відбудуться на території Церкви Святого Володимира                 м. Василькова, біля пам’ятника Героям Небесної Сотні.

Ржищівське міське управління юстиції інформує

   13  листопада 2015 року  було проведено семінарське заняття для працівників Ржищівського міського  управління юстиції з питань реєстрації (легалізації) об'єднань громадян та інших громадських формувань на тему: «Легалізація профспілок та їх об'єднань».

Сторінки