Повідомити про корупцію

Шановний відвідувачу!

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) та за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви зможете повідомити Сектор з питань запобігання і виявлення корупції за номерами телефонів (044) 521-95-20, (044) 521-95-22 або електронною поштою на адресу:  sectorjust@ukr.net

Надана Вами інформація використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Інформація може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов'язкової підготовки відповіді заявнику.