Відбулося засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Київській області

Сьогодні відбулося засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Київській області за участю керівництва, очільників структурних підрозділів Управління та начальників територіальних відділів державної виконавчої служби регіону.

Під час засідання було детально проаналізовано стан поточної роботи органів ДВС області, визначено основні досягнення, проблеми та пріоритети в подальшій діяльності. Значна увага з боку керівництва обласної юстиції була приділена нагальному вирішенню кадрових та організаційних питань у територіальних відділах виконавчої служби задля підвищення ефективності їхньої роботи.

Загалом, за результатами виступів керівництва і співробітників ДВС Київщини начальник обласного Управління юстиції Олексій Шевченко відзначив позитивну динаміку у роботі державних виконавців у поточному році в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Водночас керівник ГТУЮ спільно з начальником Управління ДВС Олександром Вольфом поставили перед підлеглими завдання покращити основні показники діяльності у сфері виконання судових рішень вже до кінця цього року.

Заявка на вакансію