Відбулася виставка періодичних видань Міністерства юстиції у бібліотеці м. Вишневе

10 жовтня 2018 року, з метою підвищення рівня правової обізнаності населення, ознайомлення читачів бібліотеки з новаціями у системі юстиції та правопросвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО!», працівниками Головного територіального управління юстиції у Київській області організовано виставку періодичних видань Міністерства юстиції України у Києво-Святошинській міській централізованій бібліотечній системі м. Вишневе.

У день проведення заходу в Києво-Святошинській центральній районній бібліотеці для дорослих працівниками закладу була представлена книжково-ілюстративна виставка з нагоди державних свят  – День захисника України та День українського козацтва, які відзначатимуться 14 жовтня, що сприяло збільшенню охочих громадян отримати консультацію від працівників Головного територіального управління юстиції у Київській області відносно способів захисту своїх прав у повсякденному житті за найбільш актуальними напрямами.    

В рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники Головного територіального управління юстиції у Київській області висвітлили низку законодавчих змін 2017 – 2018 років, надали інформацію працівникам та відвідувачам бібліотеки про можливість передплати періодичних видань «Офіційний вісник України» та «Бюлетень Міністерства юстиції України» у всіх поштових відділеннях, а також передплатних агенціях області. У якості пам’ятки працівникам та відвідувачам бібліотеки роздані інформаційні буклети, випущені Міністерством юстиції України в рамках проекту.

Заявка на вакансію