Відбулася прес-конференція очільника Управління державної виконавчої служби за підсумками роботи у першому півріччі 2018-го року

10 липня у приміщенні Головного територіального управління юстиції у Київській області було проведено прес-конференцію за участю начальника Управління ДВС ГТУЮ у Київській області  Олександра Вольфа.

Під час заходу було відзначено високі результати роботи, яких вдалося досягти завдяки прийняттю першого пакету законів #ЧужихДітейНеБуває. Так, лише за червень місяць цього року на користь дітей було стягнуто 5 мільйонів 990 тисяч гривень, а протягом усього періоду від початку року - 34 мільйони 352 тисячі гривень. Крім того, державними виконавцями було винесено 5439 постанов про встановлення тимчасових обмежень у праві керування транспортними засобами, у праві користування зброєю та у праві полювання; 5437 постанов про тимчасове обмеження у праві виїзду за кордон. 

Позитивною практикою, безумовно, стала реалізація майна боржників на електронних торгах ДП «СЕТАМ» з подальшим перерахунком коштів на користь дітей.

Очільник Управління зазначив, що зусилля державних виконавців отримують гідну оцінку серед населення: нещодавно було отримано особисту письмову подяку від громадянки за ефективність у роботі та сприяння у стягненні з боржника заборгованості у розмірі 143 тисячі гривень. 

Заявка на вакансію