В ГТУЮ у Київській області проведено внутрішнє навчання працівників Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти

6 липня у приміщенні Головного територіального управління юстиції у Київській області проведено внутрішнє навчання працівників Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Київській області.

У відповідності до програми проведення внутрішнього навчання, начальником Управління персоналу Головного територіального управління юстиції у Київській області Леліковою І.Ю. оновлено знання державних службовців щодо правил внутрішнього службового розпорядку Головного територіального управління юстиції у Київській області та розглянуто основні та загальні положення правил внутрішнього службового розпорядку. Одночасно, начальником Управління персоналу Леліковою І.Ю. акцентовано увагу державних службовців щодо неухильного виконання правил внутрішнього розпорядку та недопустимість порушення вищевказаних положень.

         На виконання програми проведення внутрішнього навчання, та з метою проведення правопросвітницьких, правозахисних заходів, поширення інформаційних матеріалів, надання консультацій в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», начальником Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Київській області Роєнком Р.В. розглянуто низку заходів щодо організації та проведення правовпросвітницьких заходів у відповідності до плану реалізації правовпросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Міністерства юстиції України на липень 2018 року.

Заявка на вакансію