Тижнева статистика Управління державної реєстрації

За період з 26 по 29 грудня 2017 року до відділу державної реєстрації друкованих ЗМІ та громадських формувань Управління державної реєстрації ГТУЮ у Київській області подали на державну реєстрацію документи 53 громадських формувань:

  • на первинну реєстрацію - 9 пакетів документів;
  • на внесення змін до відомостей про громадське формування - 32 пакетів документів;
  • на припинення громадських формувань - 6 пакетів документів;
  • на включення відомостей до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань - 2;
  • на створення структурного утворення політичної партії - 4.

Всього за звітний період проведено 67 реєстраційних дій. Забезпечено роботу «гарячої» телефонної лінії з питань державної реєстрації громадських формувань. Протягом звітного тижня в телефонному режимі надано консультацій 40 громадянам.

На особистий прийом до працівників відділу звернулось 46 громадян щодо надання роз’яснень з питань державної реєстрації громадських формувань, а також щодо державної реєстрації друкованих ЗМІ.

Документи для реєстрації громадських формувань, місцезнаходження яких є Київська область, можливо подати до відділу державної реєстрації друкованих ЗМІ та громадських формувань Управління державної реєстрації ГТУЮ у Київській області за адресою: м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, буд. 15, 3 пов., 14 каб., тел. (044) 237 69 77.

Заявка на вакансію