Співробітники ГТУЮ у Київській області надали кваліфіковану консультацію щодо державної реєстрації громадської органцізації

У грудні 2017 року до відділу державної реєстрації друкованих ЗМІ та громадських формувань Управління державної реєстрації ГТУЮ у Київській області (далі – Відділ) звернувся громадянин Збризький М.С., для вирішення питання щодо державної реєстрації громадської організації.

Співробітником відділу Кузьменко К.Ю. було надано кваліфіковану консультацію та роз’яснення, відповідно до положень Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» та Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи.

На підставі поданих документів Відділ прийняв рішення щодо державної реєстрації Громадської організації «Калинівський дзвін».

Громадянин Збризький М.С. висловив щиру подяку співробітникам Відділу за оперативну, кваліфіковану та неупереджену допомогу у вирішенні даного питання.                                                                                      

Заявка на вакансію