Представники юстиції області взяли участь у робочій нараді щодо соціального захисту учасників бойових дій на Сході України

    09 жовтня 2018 року у Київській обласній державний адміністрації відбулась робоча нарада з питань соціального захисту учасників Операції об’єднаних сил Київської області.

 Захід минув за участі заступника голови Київської обласної державної адміністрації Кучера В.А., працівників Головного територіального управління юстиції у Київській області, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області, Департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації, Центра допомоги учасникам антитерористичної операції, представників громадських організацій.         

В процесі спілкування з громадськими організаціями та активістами обговорено ряд питань щодо стану соціального захисту ветеранів, їх родин та родин загиблих у Київської області. Також обговорено проблемні питання щодо соціального, медичного, морально-психологічного забезпечення та способи їх вирішення.

В межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» присутніх ознайомлено з метою та цілями проекту, проінформовано про способи та шляхи вирішення проблемних питань  через органи Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області, розповсюджено інформаційні видання Міністерства юстиції України.

Заявка на вакансію