Представники ГТУЮ у Київській області обмінялися досвідом нотаріальної діяльності з колегами у Республіці Польща

Співробітниками Головного територіального управління юстиції у Київській області за сприяння приватного нотаріуса м. Лодзь (Республіка Польща) Радослава Канецького та приватного нотаріуса Києво- Святошинського районного нотаріального округу Київської області Тетяни Марчук, а також за підтримки Відділення НПУ в Київській області, з метою обміну досвідом між нотаріусами Республіки Польща та України здійснено дружній візит до відділення нотаріальної Палати міста Лодзь та Асоціації нотаріусів Польщі.

Під час зустрічей було обговорено ряд цікавих питань щодо розвитку нотаріату в сусідніх країнах, реформування нотаріату, програми соціального захисту, пенсійної реформи, програм електронного документообігу, кібербезпеки, підвищення кваліфікації та етики нотаріуса, а також інших актуальних питань розвитку професії.

За результатами робочих зустрічей у дружній атмосфері, сторони обмінялися досвідом та напрацюваннями у сфері професійної діяльності. В ході двостороннього діалогу було виявлено багато спільних підходів та корисних практик для розвитку нотаріальної справи в обох країнах.

Головне територіальне управління юстиції у Київській області вдячне нотаріусам Київщини за участь та гідну презентацію діяльності нотаріату області на міжнародному рівні. Сподіваємося на подальшу співпрацю з нашими партнерами та втілення корисного досвіду у практику нотаріальної діяльності в Україні!

Заявка на вакансію