Ознайомлення читачів бібліотеки з новаціями у системі юстиції та Загальнонаціональним просвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО!» у Фастівському районі Київської області

10 жовтня 2017 року, з метою підвищення рівня правової обізнаності населення, ознайомлення читачів бібліотеки з новаціями у системі юстиції та Загальнонаціональним просвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО!»,  заступником начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації – Кужелєвим О.М. та начальником Управління  реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Київській області – Роєнком Р.В. організовано виставку періодичних видань Міністерства юстиції України в бібліотеці села Велика Снітинка Фастівського району Київській області.

Працівникам та відвідувачам бібліотеки надано інформацію про можливість передплати періодичних видань "Офіційний вісник України" та "Бюлетень Міністерства юстиції України" у всіх поштових відділеннях, а також передплатних агенціях області.

Заявка на вакансію