Начальник ГТУЮ у Київській області Олексій Шевченко здійснив прийом громадян з питань виплати аліментів

На цьому тижні до ГТУЮ у Київській області звернулася мешканка Бородянського району Назаренко Юлія Петрівна. Пані Юлія самотужки виховує двох неповнолітніх синів, один з яких – особа з інвалідністю. Її колишній чоловік вже більше 8 місяців ухиляється від сплати аліментів, внаслідок чого мама двох хлопчиків-близнюків недоотримала близько 40 тисяч гривень на утримання своїх дітей.

З Юлією Петрівною поспілкувався начальник ГТУЮ у Київській області Олексій Шевченко, який вичерпно пояснив порядок стягнення аліментів та взяв зазначену ситуацію під особистий контроль.

Зокрема, Олексій Шевченко повідомив, що з набуттям чинності закону про посилення відповідальності боржників по виплаті аліментів, який вступив у дію 6 лютого поточного року, колишнього чоловіка Юлії Петрівни можуть позбавити права керування автомобілем, виїзду за кордон, права полювання та володіння зброєю чи навіть залучити до примусового виконання суспільно-корисних робіт, винагороду за які отримають діти пані Юлії. Відтепер у горе-батька з’являться вагомі стимули для своєчасного забезпечення власних синів.

Пам’ятайте: добробут ваших дітей значною мірою залежить від того, наскільки ефективно ви захищатимете їхні права. І ми радо допоможемо вам у цьому!

Заявка на вакансію