На Київщині учасникам АТО видано свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану

​Учасники АТО та їх сім’ї – це така особлива категорія громадян, яка потребує постійної уваги, надання правової допомоги, соціальної та психологічної підтримки, і відділи державної реєстрації актів цивільного стану області не залишаються осторонь тих проблем і питань, які виникають у них при зверненні до державних органів.

Так, у період з 15 по 18 серпня за ініціативи відділів державноїреєстрації актів цивільного стану в містах та селищах області за участю представників військових комісаріатів, спілки ветеранів АТО пройшли зустрічі з учасниками АТО та їх сім’ями.
В рамках проведених заходів роз’яснено їх учасникам порядок державної реєстрації актів цивільного стану, зокрема, народження, шлюбу, видачі повторно свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, функціонування електронних сервісів та послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.
За результатами зустрічей, працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану було зареєстровано 7 шлюбів та видано повторно 16 свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану.

Заявка на вакансію