20-06-202217:04

ТОП-5 ФАКТІВ про одруження під час війни

Плануєте зробити пропозицію коханій?
Тоді Ви маєте знати про державну реєстрацію шлюбу все!
 
Ділимось 5-ма фактами про одруження під час війни:
1. Одружитись можна у будь-якому ДРАЦСі країни без місячного очікування.
2. Військові можуть одружитись без особистої присутності - онлайн.
Відтак, для військовослужбовців, поліцейських і працівників закладів охорони здоров’я, процедура спростилася. Тепер можна зареєструвати шлюб без особистої присутності одного з молодят. Факт реєстрації шлюбу також може засвідчуватися актом про укладання шлюбу, який складений безпосередньо командиром/керівником на місці служби/роботи, керівником закладу охорони здоров’я.
3. Актовий запис про шлюб може складати керівник закладу охорони здоров’я, у якому працюють чи перебувають наречені.
4. Якщо наречені не можуть з’явитися з поважної причини для проведення державної реєстрації шлюбу у встановлений день, строк такої реєстрації переноситься за їх письмовою заявою на інший день.
5. перелік документів для реєстрації шлюбу під час війни не змінився.
 
Особи, які раніше перебували в шлюбі, можуть зареєструвати повторний шлюб за умови пред'явлення документів, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним тощо).
 
Контакти відділів ДРАЦС за посиланням: https://kyivobljust.gov.ua/terytorialni.../ter_viddily_dracs