Добрі новини в управлінні

У листопаді 2017 року постійно діюча комісія при ГТУЮ у Київській області з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації розглянула скаргу засновників ТОВ «Науково-виробнича фірма «Водполімер» на відмову у проведенні державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

За результатами розгляду скарги було прийнято рішення здійснити державну реєстрацію змін до відомостей, що містяться в ЄДР, стосовно керівника ТОВ «Науково-виробнича фірма «Водполімер» та були проведені відповідні реєстраційні дії.

Тож наприкінці грудня 2017 року на ім’я начальника ГТУЮ у Київській області Шевченка Олексія Валерійовича надійшов лист-подяка від ТОВ «Науково-виробнича фірма «Водполімер». У листі було висловлено подяку членам постійно діючої комісії при ГТУЮ у Київській області з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації за надану правову допомогу щодо захисту прав та законних інтересів засновників ТОВ «Науково-виробнича фірма «Водполімер».

Заявка на вакансію