17-01-202017:48

Які імена отримали маленькі українці у 2019?

Для того, щоб отримати свідоцтво про народження малюка перш-за-все потрібно визначитесь з іменем для дитини. Центральне міжрегіональне управління Мін’юсту підготувало статистику про найпопулярніші імена, якими українці називають своїх дітей.

Відтак, у 2019 році в Києві 32 634 малюки отримали свої перші документи - свідоцтва про народження,  у Київській області видали 14 361 документ, а у Черкаській - 7672.  

У столиці найчастіше для своїх новонароджених донечок батьки давали імена – Соломія, Марія, Варвара, Мілана, Аріна; для хлопчиків - Олександр, Дмитро, Матвій, Марк.

У Черкаській області серед імен для новонароджених малюків лідирують -  Вероніка, Єва, Вікторія, Анна та Діана;  для хлопчиків - Богдан, Максим, Тимофій, Назар та Іван.

Що стосується Київської області, то у лідери вибились імена: Ангеліна, Аліса, Валерія, Катерина, Мирослава, Соломія та Софія; Денис, Єгор, Захар, Макар, Назар, Олег та Роман.

 

Також існує тренд на рідкісні імена для дітей. Зокрема, батьки обирали для своїх малюків імена

у Києві:

жіночі – Ореста, Фрота, Аннаель, Влана, Агата, Глафіра, Гєрда, Фіона, Фея;

чоловічі – Фелікс, Савватій, Ангел, Дімітр, Ілай, Спартак.

у Київські області:

жіночі: Агунік, Хауля, Дьйомерсі, Лаян, Оріяна;

чоловічі: Азарій, Алімпій, Аліхан, Вільдан, Довуд, Стратон, Робін, Умут.

у Черкаській області:

жіночі – Золушка, Ія, Лада, Марселіна, Севіль, Теона;

чоловічі – Брайан, Граф, Ісай, Нелей.

  

Нагадуємо, що у Центральному управлінні Мін’юсту , як і по всій Україні, діє послуга з видачі свідоцтва про народження дитини безпосередньо у пологовому будинку. Зараз батькам не потрібно бігати по установам, щоб отримати свідоцтво про народження. Все це можна зробити просто у пологовому. У минулому році просто у пологових будинках у трьох регіонах (Київ, Київська та Черкаська області) 54 667 дітей отримали свідоцтва про народження.

Рекомендуємо батькам відповідально  підходити до вибору імені, адже від нього неабияк залежить  доля дитини.