16-08-202116:45

Відділи ДРАЦС Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) впродовж 30 років незалежності України одружили майже 1 млн 372 тисячі закоханих сердець

Відділи ДРАЦС Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) впродовж 30 років незалежності України одружили майже 1 млн 372 тисячі закоханих сердець.
За цей час користуватись послугами відділів ДРАЦС стало дійсно швидко, легко та зручно.
Адже діджиталізація в Україні набирає все більших обертів.
Легко та без черг подати заяву на реєстрацію шлюбу, обрати будь-який відділ ДРАЦС, дату та час для весільної церемонії Вам допоможе вебпортал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»: http://dracs.minjust.gov.ua/
Детальніше за посиланням: https://kyivobljust.gov.ua/.../yak-podati-zayavu-pro...
А якщо Вам хочеться якомога швидше одружитись зі своєю другою половинкою, не чекаючи місячного строку, який є обов’язковим при подачі заяви у відділах ДРАЦС, Ви маєте чудову можливість одружитись тут і зараз.
Необхідно звернутись до одного з організаторів послуги «Шлюб за добу» у Вашому місті, обрати бажану дату та час, пред’явити паспорти та, за необхідності, інші документи, підписати договір, з’явитися у обраний час та місце та одружитись.
 
Адреси та контактні телефони організаторів у місті Києві, Київській та Черкаській областях Ви можете знайти за посиланням: https://kyivobljust.gov.ua/dergavna_reestracia_aktiv_civil_stanu/shlyub_za_dobu
З будь-яким питанням стосовно отримання послуг з державної реєстрації актів цивільного стану звертайтеся до нашого Telegram чату-помічника:
https://t.me/civilactsdepartment_bot або ж телефонуйте на «гарячі лінії»: (044) 236 00 80 (м. Київ), (044) 425-47-99/(044) 425-48-89 (Київська область), (0472) 63-34-78 (Черкаська область).