17-12-202018:23

Відбулося урочисте нагородження працівників державної виконавчої служби

До Дня працівника державної виконавчої службив Центральному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Київ) відбулося урочисте засідання працівників ДВС столиці та Київської області.
Керівництво #центальнаюстиція привітали з професійним святом та нагородили кращих держвиконавців.
Вітаючи учасників заходу, Кирило МІНЕНКО наголосив на тому, що вони є опорою для мешканців регіонів.
«Ви робите величезний внесок для досягнення справедливості в нашій державі. Ви допомогаєте людям повернути те, що належить їм по праву. На вас велика відповідальність. Позитивні результати роботи у роботі державної виконавчої служби, яких вдалося досягти за цей рік, це Ваша заслуга. Дякую кожному з вас та бажаю витримки, зростання, успіхів в усіх сферах вашого життя!» - зауважив керівник Центрального МУ МЮ (м.Київ) Кирило МІНЕНКО.
Його перший заступник Катерина ДІБРОВА також подякувала колегам за позитивну динаміку у роботі і наголосила на тому, наскільки важливо працювати у дружньому та об’єднаному спільною метою колективі.
Сил, міцного здоров’я, самореалізації та невпинного розвитку побажав працівникам державної виконавчої служби заступник начальника Дмитро СТРУЦЬ.
«Я знаю, що ця робота не з легких. Однак я впевнений в тому, що злагодженими зусиллями команди ми зможемо подолати будь-які перешкоди» - підкреслив начальник Управління забезпечення примусового виконання рішень у місті Києві Михайло СУВАЛО.
Начальник Управління забезпечення примусового виконання рішень Київській області Марина ПРИЛУЦЬКА зауважила, що надзвичайно пишається своєю прогресивною командою, де основними принципами є підтримка, відповідальність та максимальна ефективність у роботі.
Зауважуємо, що за 11 місяців роботи державні виконавці Києва, Київщини та Черкащини завершили 370 тис виконавчих проваджень на суму 9,7 млрд грн. Завдяки їхній роботі вдалося стягнути 828 млн грн аліментів та 78,5 млн грн заборгованості з виплати заробітної плати.