08-11-202112:47

Відбулися онлайн-семінари для групи Viber-адміністраторів центрів надання адміністративних послуг Київської області

Протягом минулого тижня співробітники відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Київській області Управління державної реєстрації ЦМУ МЮ м. Київ провели онлайн-семінари для групи Viber-адміністраторів центрів надання адміністративних послуг Київської області.
 
Ця група створена для оперативного вирішення проблемних питань у сфері державної реєстрації громадських формувань та ознайомлення зі змінами в законодавстві, роз’ясненнями, зокрема, Міністерства юстиції України.
 
Під час семінарів підняли питання надання рекомендацій щодо переліку документів громадських організацій, які подаються для державної реєстрації змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, зареєстрованих виконавчими органами сільських, селищних, міських рад, з урахуванням Прикінцевих та перехідних Закону України «Про громадські об’єднання».
 
Також звернули увагу на необхідності інформування заявників щодо подачі документа про сплату адміністративного збору у випадках, передбачених законодавством, надано відповіді на питання щодо заповнення заяв у сфері державної реєстрації.
 
Слухачів ознайомили зі змінами до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг».
До семінарів долучились адміністратори 18 центрів надання адміністративних послуг Київської області, зокрема Березанської, Білогородської, Білоцерківської, Бородянської, Богуславської, Васильківської, Вишгородської, Макарівської, Обухівської, Переяславської, Ржищівської, Рокитнянської, Сквирської, Славутицької, Ставищенської, Української, Фастівської, Яготинської міських (селищних, сільських) рад.