26-03-202114:40

Відбулась робоча зустріч з представниками Київської митниці Держмитслужби

Задля своєчасного здійснення розпорядження органами ДВС конфіскованим майном, проводити опис та арешт конфіскованого майна у строк не пізніше 5 днів з моменту відкриття виконавчого провадження.
Посилити діяльність в частині розпорядження майном, що не підлягає реалізації, а саме конфіскованих спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, конфіскованих культурних цінностей, конфіскованих наркотичних засобів.
Саме про це домовились під час робочої зустрічі керівництва Управління забезпечення примусового виконання рішень у місті Києві та представників Київської митниці Держмитслужби щодо виконання судових рішень та рішень митниці в справах про порушення митних правил.
Також під час наради обговорили:
- aналіз стану примусового виконання постанов в справах про порушення митних правил у 2020 році;
- проблемні питання, що виникають при здійсненні примусового виконання постанов в справах про порушення митних правил та шляхи їх вирішення;
- шляхи покращення взаємодії Київської митниці Держмитслужби та відділів державної виконавчої служби, які задіяні в процесі розпорядження конфіскованим за рішенням суду майном.