28-09-202116:30

Відбулась робоча нарада з представниками Пенсійного фонду України та представниками підприємств-боржників про стан погашення заборгованості на користь держави

Начальник Управління забезпечення примусового виконання рішень у місті Києві та Київській області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) Михайло Сувало разом з в.о. начальника відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у місті Києві та Київській області Наталією Ахмад провели робочу нараду з представниками Пенсійного фонду України та представниками підприємств-боржників про стан погашення заборгованості на користь держави в інтересах Пенсійного фонду України та заходи, що вживаються з метою ефективного забезпечення та своєчасного і в повному обсязі виконання вказаних категорій рішень.
Зокрема, обговорили питання примусового виконання рішень про стягнення заборгованості з підприємств столиці.
Наголосили на виплаті пенсій колишнім співробітникам, які працювали в шкідливих умовах.
Виплата таких заборгованостей відбувається на підставі так званої "пільгової довідки", відповідно до якої на підприємство покладаються фінансові зобов'язання.
Списання боргу у цьому разі може відбутися виключно на підставі ліквідації такої юридичної особи.
Окремо зупинилися на проблемі відшкодування заборгованості підприємтвами, які були переміщені до Києва з ОРДЛО.
Під час наради було остаточно врегулювано порядок надання доступу до матеріалів виконавчих проваджень представникам ПФУ.
Відтак, доступ до матеріалів відбуватиметься за наявності службової необхідності у примішеннях відділів державної виконавчої служби столиці.
 
Серед позитивів було виділено наступні:
- у вересні підприємством «Тунель спецбуд» було сплачено понад 1 млн.грн заборгованості;
- підприємство «Теплобуд 230» розпочало сплату боргу по всім виконавчим провадженням.
 
Дякуємо представникам Головного управління Пенсійного фонду України в місті Києві за активний діалог та співпрацю!