25-04-201909:59

УВАГА! Оголошено конкурс шкільних малюнків "Я маю право"

Координаційна рада молодих юристів при Міністерстві юстиції України з нагоди Дня захисту дітей проводить Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право!».

Основна мета Конкурсу – розвинення морально-етичних якостей дітей, сформувати у дітей і підлітків позитивний образ права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; соціальна підтримка талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності.

Учасником Конкурсу може стати особа, що навчається у закладі освіти Київської області віком до 18 років (включно).  Конкурсні роботи повинні бути виконані у форматі А4.

Конкурс проводиться за наступними номінаціями:

  • Молодша група. Індивідуальна робота (малюнки).
  • Молодша група. Колективна робота (малюнки).
  • Середня група. Індивідуальна робота (малюнки).
  • Середня група. Колективна робота (малюнки).
  • Старша група. Індивідуальна робота (малюнки).
  • Старша група. Колективна робота (малюнки).
  • Старша група. Індивідуальна робота (міні-комікси).
  • Старша група. Колективна робота («меми» - гумористичні зображення в яких знакові елементи співіснують з текстовими елементами).

До молодшої групи відносяться діти, віком від 6 до 10 років; до середньої групи – від 10 до 14 років; до старшої групи – від 14 до 18 років. 

Прийом конкурсних робіт здійснюється Головним територіальним управлінням юстиції у Київській області (адреса: вул. Євгена Сверстюка, 15,  м. Київ, 02002) з 25 квітня по 13 травня 2019 року.

Конкурсні роботи подаються разом із заявкою (із зазначенням прізвища, імені та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, домашньої адреси, повної назви навчального закладу, назви номінації, назви конкурсної роботи).

За додатковою інформацією звертатись до відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Київській області за тел.: 237-69-83.