10-09-202114:27

Очільники відділів ДРАЦС взяли участь у тренінгу з підвищення рівня професійних компетенцій та знань у сфері праці

Очільники відділів ДРАЦС #центральнаюстиція Рада ДАШУТІНА, Людмила КОМПАНЧЕНКО та Олексій КУЛЄШОВ взяли участь у тренінгу з підвищення рівня професійних компетенцій та знань у сфері праці.
 
Захід відкрила Державний секретар Міністерства юстиції України Олена БОГАЧОВА:
"Формат тренінгу є сучасним підходом для швидкого засвоєння великих обсягів інформації. Сьогоднішній тренінг орієнтований на розвиток безбар'єрності, зниження ризиків інфікування шляхом створення безпечних умов праці, напрацювання ефективних методик запобігання захворюванням. Дякуємо нашим партнерам - МОП та та УБКБ ООН за можливість такої плідної інтерактивної взаємодії".
 
Керівник відділів ДРАЦС України Ірина ДУБИКІВСЬКА акцентувала увагу присутніх на вже існуючих прогресивних методах роботи та можливості вільного доступу до послуг ДРАЦС для всіх груп населення.
 
Начальник Центрального МРУ МЮ (м. Київ) Кирило МІНЕНКО зазначив, що організація такого виду цікавих та інноваційних тренінгів є надзвичайно важливою, адже сприяє підвищенню професійного потенціалу керівників та всіх членів команди.
 
Крім цього, учасники з цікавістю прослухали лекції координатора Міжнародної організації праці в Україні Олексія Савчука та координатора програм Міжнародної організації праці з ВІЛ та СНІД у сфері праці Лариси Савчук, які поділилися своїми знаннями у напрямку виконання Україною стандартів МОЗ у сфері праці та норм соціального забезпечення.
 
Далі на учасників тренінгу чекала надзвичайно корисна командна робота у напрямках постконтактної профілактики (ПКП), антиретровірусної терапії (АРТ) та протидії стигмації.
Дякуємо спікерам та організаторам за профілактичне інформування і примноження професійних компетенцій.
 
Фото - за посиланням: https://kyivobljust.gov.ua/galleries/ochilniki-viddiliv-dratss-vzyali-uchast-u-treningu-z-pidvischennya-rivnya-profesiynih-kompetentsiy-ta-znan-u-sferi-pratsi