11-09-202016:57

Кирило Міненко зустрівся з правниками та випускниками юридичних вишів під час "Дня кар'єри"

Керівник Центрального міжрегіонального управління Мін’юсту Кирило Міненко зустрівся з правниками та випускниками юридичних вишів під час "Дня кар'єри" у Legal High School.
Вибір як місця роботи, так і кандидата — дуже відповідальна справа. Тому Legal high school об’єднали на одній платформі представників усіх секторів юридичної спільноти.
На локації #центральнаюстиція молоді правники мали можливість більше дізнатись про державну службу, основні напрямки роботи юстиції та отримати консультацію щодо можливості проходження практики.
Також відвідувачі «Дня кар’єри» заповнили анкети для стажування, обравши бажаний відділ та напрямок у юстиції.
«Наразі державна служба – не нафталінова робота, а сучасна сфера діяльності, де громадяни можуть отримати якісний сервіс через онлайн-засоби зв’язку, оперативно проконсультуватись щодо бажаного питання через Telegram та інші месенджері», - зауважив Кирило Міненко.
Також керівник Центрального управління Міністерства юстиції розповів про власний досвід побудови кар’єри та відповів на активні запитання молоді.
Нагадуємо, що з вакансіями, які зараз доступні, Ви можете ознайомитись на нашому сайті за посиланням https://kyivobljust.gov.ua/vacancies
Щодо більш детальних роз’яснень щодо стажування та роботи у органах юстиції телефонуйте до Управління персоналу (044) 521-95-26 чи пишіть до нас на сторінку Facebook.
Бережіть себе та будьте на зв’язку!
Більше фото за посиланням: https://kyivobljust.gov.ua/galleries/den-kareri-u-legal-high-school