09-12-202113:35

Кирило МІНЕНКО взяв участь у Науково-практичній онлайн-конференції: «Права людини: історія та сучасність»

Кирило МІНЕНКО взяв участь у Науково-практичній онлайн-конференції «Права людини: історія та сучасність»
за запрошенням Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».
 
«Відносини між державою та громадянином стають більш зрозумілі для кожного з прийняттям Закону України «Про адміністративну процедуру». Це максимально хороший меседж про те, що держава це джерело сервісів, які полегшують життя», - звернув увагу керівник #центральнаюстиція
Також Кирило МІНЕНКО закцентував на окремих правах людини, зокрема, що стосується права на працю та запросив студентів на практику та стажування до підрозділів юстиції.
 
Для довідки:
Поняття «Права людини» людство прийшло не відразу. Вперше про права особистості заговорили французькі просвітителі Вольтер і Жан Жак Руссо. Пройшло ще майже два сторіччя, перш ніж людство дозріло до поняття і прийняття загального кодексу прав людини.
 
10 грудня 1948 року Організація Об'єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини, що проголошує права особистості, цивільні і політичні права і свободи (рівність всіх перед законом, право кожного на свободу і особисту недоторканність, свободу совісті та інші). У Декларації заявлено також, що всі люди мають рівні права, які не залежать від їх особових відмінностей і від різниці в політичних системах їх країн.
 
Декларація не носить обов'язкового характеру. В основу документа були покладені всі напрацювання людської думки, які були на той момент у даному питанні. Це був перший досвід колективної розробки універсального документа з прав людини.
Знайте свої права та вміло їх захищайте!