01-11-202115:06

Керівниця Деснянського відділу ДРАЦС столиці Карина МІНЧУК зустрілась з адміністраторами ЦНАП Деснянського району м. Києва на чолі з їх керівницею Наталією Володіною

Керівниця Деснянського відділу ДРАЦС столиці Карина МІНЧУК зустрілась з адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Деснянського району м. Києва на чолі з їх керівницею Наталією Володіною.
 
Під час зустрічі обговорили зміни у законодавстві, порядок роботи у період карантинних обмежень  та питання оперативної співпраці у реалізації комплексної послуги "єМалятко".
 
Основним завданням відділів ДРАЦС є здійснення державної реєстрації народження, смерті, шлюбу, розірвання шлюбу, зміни імені; видача документів на підтвердження проведеної реєстрації.
 
З розвитком сучасних технологій,впровадженням взаємодії реєстрів - значно спростився порядок надання адміністративних послуг. 
Отримати їх можна онлайн, крім того збільшилась кількість локації  для звернення. 
 
Вже давно нашим сталим, надійним партнером у наданні адміністративних послуг є ЦНАП, через який можна подати заяву про державну реєстрацію народження, в т.ч. в рамках комплексної послуги "єМалятко".
 
Наша спільна мета - забезпечення якісного сервісу.
 
Нагадуємо, що "єМалятко" - це комплекс послуг, які можна отримати від різних державних органів за однією заявою в одному місці, а саме:
- державна реєстрація народження дитини;
- визначення походження дитини;
- визначення належності дитини до громадянства України;
- призначення державної допомоги при народженні дитини;
- призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях;
- реєстрація місця проживання дитини:
- реєстрація в державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (номер РНОКПП):
- присвоєння дитині унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР):
- внесення інформації про дитину до Реєстру пацієнтів.
 
Ми працюємо для ваc!
Бережіть себе та оточуючих!