11-12-202009:17

Керівники Управління відвідали конкурс малюнків "Право очима дітей"

«Право очима дітей» – під таким гаслом пройшов конкурс малюнків серед дітей Київщини. Понад 200 робіт надіслали школярі до Центру творчості дітей та юнацтва Київщини, на яких зобразили своє бачення реалізації прав дітей.
Оцінити дитячі малюнки та обрати переможців взялись керівники Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), лідери учнівського самоврядування та викладачі Центру творчості дітей та юнацтва Київщини.
У цьому році творчий конкурс особливий, адже діти, як ніколи, завзято і з натхненням піднімали такі теми, як здоров’я, права на якісну та безпечну медичну допомогу, а також проблематика боротьби з пандемією коронавірусу.
Перший заступник начальника Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) Катерина Діброва звернула особливу увагу на те, як активно молодь цікавиться захистом своїх прав.
«Визначати переможців було досить складно. Конкурсні роботи наповнені справжніми дитячими щирими емоціями», – додала вона.
З усіх раніше проведених конкурсів дитячого малюнка, цей став рекордним за кількістю красивих та неординарних ідей. Тому було прийнято рішення збільшити кількість переможців, а також заохотити кожного юного художника.
Заступник начальника #центральнаюстиція Дмитро Струць наголосив, що використання творчих здібностей дітей та залучення до цього процесу їхніх батьків може бути одним із шляхів вирішення зовсім «недитячих» проблем у сфері захисту прав молоді, а також дієвим методом навчання.
Зауважимо, що головними критеріями конкурсу були самостійність виконання завдання, відповідність роботи віку учасника і тематиці конкурсу, оригінальність, виразність, емоційність, композиція та колірне рішення.