22-08-202214:25

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН! У період з 23 по 25.08.2022 прийом громадян підрозділами Центрального МУ МЮ (м.Київ) не здійснюватиметься.

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

У зв’язку з надходженням окремого доручення начальника Київської міської військової адміністрації генерал-майора Миколи Жирнова від 19 серпня 2022 року №001-1334 щодо організації робочого процесу у період з 23 по 25.08.2022  прийом громадян підрозділами Центрального МУ МЮ (м.Київ) не здійснюватиметься

Відділи ДРАЦС столиці не здійснюватимуть прийом громадян 24 серпня 202  року. Проте, щоденно буде забезпечено надання послуг з державної реєстрації смерті у Київському відділ державної реєстрації смерті (вул. Бульварно-Кудрявська, 47/14)

Просимо планувати відвідування установ з урахуванням даних змін.

Такі заходи здійснені з метою своєчасного реагування на можливі загрози нанесення військами російської федерації ракетно-бомбових ударів по центрах прийняття рішень, військових об’єктах, об’єктах оборонної промисловості, критичної інфраструктури та розташованих поруч житлових масивах, а також об’єктах, що забезпечують життєдіяльність населення, під час відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України, забезпечення безпеки та недопущення численних жертв серед населення, належного функціонування органів влади, підприємств, установ та організацій.

Бережіть себе та не ігноруйте сигнали повітряної тривоги.