1 грудня відбулося засідання Київської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

1 грудня в Київській обласній державній адміністрації відбулося засідання Київської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення (далі – МКМР). Захід відбувся під керівництвом заступника голови – керівника апарату Київської обласної державної адміністрації Кучера В’ячеслава Анатолійовича.

Під час проведення засідання, присутніх було поінформовано, про Указ Президента України № 361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!». Указ сприятиме формуванню правової культури свідомості у суспільстві, підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав.

Також на порядок денний були винесені питання:

- Виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції у складний для країни час, як один із видів державної підтримки.

- Забезпечення конституційних прав, свобод та законних інтересів громадян у сфері захисту прав споживачів. Відповідальність за порушення законодавства щодо надання неякісної продукції.

- Національно-патріотичне виховання дітей та молоді як основа формування громадянської самосвідомості.

- Інформування населення області з питань соціального захисту населення.

- Діяльність юридичних клінік, створених при вищих навчальних закладах Київської області.

- Діяльність закладів культури Київської області з правової освіти громадян.

Учасники засідання розглянули та обговорили питання порядку денного, обмінялися досвідом роботи у напрямку правової освіти населення та з кожного питання прийняли відповідні рекомендації.

Заявка на вакансію