08-10-202115:36

Відділи ДРАЦС Київської області поділились досвідом у застосуванні IT

Діджиталізація ДРАЦС на повну!
 
Виклики та перепони існують для того, аби їх долати і ставати сильнішими. А позитивні приклади є для цього кращою мотивацією.
Відділи ДРАЦС Київської області поділились досвідом у застосуванні IT, зокрема через функціонування Державного реєстру актів цивільного стану громадян та реалізації комплексної послуги #єМалятко, Електронний реєстр апостилів, веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації» та інші сучасні можливості отримання послуг.
 
Представники віддділів ДРАЦС зі всієї країни, які взяли участь у зустрічі, обмінялись власним досвідом та активно провели час у Обухівському відділі ДРАЦС, що на Київщині, який з 2018 року працює у форматі OPEN SPACЕ.
 
Очільниця відділів ДРАЦС Київської області Людмила КОМПАНЧЕНКО звернулась до учасників та зауважила:
«Сучасний світ перейшов на новий етап життя, де головну роль виконує інформація, нові технології та іновації. Маючи на меті ВИСОКУ ЯКІСТЬ ми постійно пізнаємо нове, сумлінно навчаємося, розширюємо кругозори, ділимося напрацюваннями (досвідом). Обізнаність, сумлінність та відповідальність кожного є підґрунтям для ефективної роботи надпотужної команди однодумців».
 
Постійно навчаємось та розвиваємось аби завжди по-сучасному та на позитиві зустрічати Вас у стінах наших ДРАЦСів!