20-06-202217:08

Щодо подання обов'язкових відомостей до систем електронної звітності арбітражних керуючих

Наразі тимчасово призупинено доступ до Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство та Єдиного реєстру арбітражних керуючих України, а також до відповідних електронних сервісів, за допомогою яких здійснювалось подання та отримання відомостей з цих реєстрів, зокрема до системи електронної звітності арбітражних керуючих (СЕЗАК), передбачених Порядком подання арбітражними керуючими обов’язкових відомостей (інформації), затверджених наказом Мінюсту від 18.01.2013 N130/5.
Доступ обмежено задля недопущення будь-яких несанкціонованих дій з інформацією, яка міститься в реєстрах.
 
Отже, до відновлення роботи Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, та Єдиного реєстру арбітражних керуючих Украіни подання арбітражними керуючими обов’язкових відомостей (інформації) не здійснюється.
 
Про відновлення роботи зазначених реєстрів буде повідомлено додатково.
 
Також зазначаємо, що в порядку інформування обов’язкові відомості можуть направлятись до відповідних міжрегіональних управлінь Міністерства юстиції України за місцезнаходженням боржника. Це стосується тих відомостей, які мають суттєве значення для стану провадження у справі про банкрутство, зокрема відомості про відкриття чи закриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), призначення арбітражного керуючого, зміни процедури, тощо.
 
Відомості про зміну місця знаходження офісу арбітражного керуючого можуть надсилатись до міжрегіонального управління Міністерства юстиції України за новим місцезнаходженням офісу арбітражного керуючого.