Проведено семінар з посадовими особами виконавчих комітетів сільських, селищних, міських рад Київщини з питань державної реєстрації актів цивільного стану

19 грудня головний спеціаліст відділу державної реєстрації актів цивільного стану ГТУЮ у Київській області Владімірова Н.В. на базі Київської обласної державної адміністрації провела семінар з посадовими особами виконавчих комітетів сільських, селищних, міських рад Київської області, яким делеговані повноваження щодо проведення державної реєстрації актів цивільного стану Законом України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану».

На заході були опрацьовані вимоги положень до цього закону, обговорені останні зміни до законодавчих актів з питань державної реєстрації народження, смерті та шлюбу. Особливу увагу було акцентовано на дотриманні умов зберігання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану. 

Окремо присутнім посадовим особам було презентовано Національний проект «Я МАЮ ПРАВО»,  що покликаний на формування нової правової свідомості та підвищення правових знань українців.   

 

Заявка на вакансію