Мешканець міста Березань висловив подяку за кваліфіковану консультацію щодо державної реєстрації громадської організації

У грудні до відділу державної реєстрації друкованих ЗМІ та громадських формувань Управління державної реєстрації ГТУЮ у Київської області (далі – Відділ) звернувся громадянин Пікало Олексій Іванович, мешканець міста Березань Київської області, для вирішення питання щодо державної реєстрації громадської організації.

Начальником Відділу Чубарою В.В. було надано кваліфіковану консультацію та роз’яснення громадянину Пікало О.І., відповідно до положень Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» та Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи.

Тож на підставі поданих документів заявником, Відділ прийняв рішення щодо державної реєстрації Громадської організації «Гурт технічної творчості «Надія».

Громадянин Пікало О.І. висловив щиру подяку співробітникам Відділу за оперативну, кваліфіковану та неупереджену допомогу у вирішенні даного питання.                                                                                                           

Заявка на вакансію