Головна

Головне територіальне управління юстиції у Київській області інформує

 
28 серпня 2015 року в приміщенні Києво-Святошинської державної адміністрації відбувся круглий стіл на тему: «Виявлення, попередження та протидія корупції в органах та установах юстиції Київської області» за участі начальників структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у Київській області, районних, міських, міськрайонних, міжрайонного управлінь юстиції та їх структурних підрозділів, що забезпечують реалізацію повноважень реєстраційної служби та виконавчої служби. 

Головне територіальне управління юстиції у Київській області інформує

За сучасних умов прояви корупції стали тими чинниками, що створюють реальну загрозу національній безпеці та демократичному розвитку країни, негативно впливають на всі сторони суспільного життя,  а також є одним з основних факторів втрати інститутом державної служби України довіри населення, фактором обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина та фактором негативізації загального іміджу державного службовця в усіх його проявах.

З Днем Незалежності !!!

Щиро вітаю Вас із визначним для нашого суспільства святом —

 Днем незалежності України!
      Цей день, що є результатом тисячолітньої боротьби українського народу заправо мати свою державу, відзначається як найголовніше свято нашої країни.

Регіональні новини


Білоцерківське міськрайонне управління юстиції повідомляє

27 серпня 2015 року в Білоцерківському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулася робоча зустріч з начальником Білоцерківського міськрайонного  управління  юстиції Гой А.Я. та начальником Рокитнянського районного управління юстиції  Приліпко О.Ю. Зокрема, булла обговорена співпраця в напрямку популяризації системи безоплатної вторинної правової допомоги.

Васильківське міськрайонне управління юстиції інформує

23.08.201524.08.2015 – начальник Васильківського міськрайонного управління юстиції Борковська С.П. прийняла участь у святкових заходах з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

Місце проведення: місто Васильків Київської області.

            Мета заходу: Співпраця з місцевими органами виконавчої влади.

Ржищівське міське управління юстиції інформує

23.08.2015 року начальник управління Захарченко Л.М., та працівники Ржищівського міського управління юстиції взяли участь у святкуванні Дня Державного Прапора  та 24-ї річниці Незалежності України. Під час даного заходу   на площі міського будинку культури відбулося культурно-мистецьке дійство "Україна єдина" та були вручені нагороди учасникам антитерористичної операції. Працівники управління також взяли участь у параді вишиванок.

Сторінки