Головна

 

 

Шевченко Олексій Валерійович

Начальник Головного територіального управління юстиції

До відома нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор, державних нотаріальних архівів, помічників державних нотаріусів Київської області

Головне територіальне управління юстиції у Київській області, для використання у роботі, доводить до відома інформацію, згідно листа Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України, стосовно проведення 15-16 вересня 2016 року тематичного короткотермінового семінару на тему: "Актуальні питання нотаріату та нотаріальної діяльності".

Початок реєстрації 15 вересня 2016 року о 09.00 год. за адресою: м. Київ, вул. Кустанайська, 6.

Додаткова інформація за тел.: 093 058 27 51 - Князева Олена Володимирівна.

До відома нотаріусів Київської області

Головне територіальне управління юстиції у Київській області, для використання у роботі, доводить до відома інформацію, згідно заяви представника Удовіцької Л.О. Якубенка Олега Михайловича (довіреність від 23.07.2015, посвідчена приватним нотаріусом Васильківського районного нотаріального округу Київської області Іванніковим І.М.), стосовно визнання Удовицького Валерія Анатолійовича 09.10.1973 р.н.

Регіональні новини


Відділ державної виконавчої служби Ірпінського міського управління юстиції Київської області інформує

Відділ державної виконавчої служби Ірпінського міського управління юстиції  Київської області на виконання доручення Головного територіального управління юстиції у Київській області інформує про проведення 19.05.2016 флешмобу «Країні потрібні зміни, Мін’юсту потрібен ти! Безоплатна правова допомога» зі студентам середніх та старших курсів  Університету державної фіскальної служби України, що знаходиться у місті Ірпінь Київської області.

Володарське районне управління юстиції інформує

26 квітня 2016 року на базі Володарського районного управління юстиції проведено прийом громадян представниками Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, в ході якого надано правову допомогу 2 громадянам.

Володарське районне управління юстиції інформує

11 та 12 квітня 2016 року робочою групою Володарського районного управління юстиції проведено контрольні перевірки стану правової освіти,  правової роботи та систематизації законодавства у Володарському районному центрі зайнятості та в управлінні Пенсійного фонду України у Володарському районі.

Перевірки проводились з урахуванням специфіки діяльності установ і були направлені на надання практичної та методичної допомоги з питань правової роботи та правової освіти.

Сторінки