Головна

 

 

Шевченко Олексій Валерійович

Начальник Головного територіального управління юстиції

До відома нотаріусів Київської області

Головне територіальне управління юстиції у Київській області доводить до відома та врахування в роботі лист, що надійшов 15.09.2016 року за №18830-4-25 від Полосенка Віталія Мефодійовича.

 

До відома нотаріусів Київської області

Головне територіальне управління юстиції у Київській області доводить до відома та врахування в роботі листи, що надійшли 21.09.2016 № 19337-3-25 від Мошенеця В.Г. та № 19353-4-28 від Білої Т.М., про попередження нотаріусів щодо можливості неправомірних дій з продажу нерухомого майна, що знаходиться у Київській області.

Додаток: Заява на 02 арк.

 

 

Головне територіальне управління юстиції у Київській області інформує

Проведено семінар-навчання з обговорення нововведень та змін Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

Регіональні новини


Відділ державної виконавчої служби Ірпінського міського управління юстиції Київської області інформує

Відділ державної виконавчої служби Ірпінського міського управління юстиції  Київської області на виконання доручення Головного територіального управління юстиції у Київській області інформує про проведення 19.05.2016 флешмобу «Країні потрібні зміни, Мін’юсту потрібен ти! Безоплатна правова допомога» зі студентам середніх та старших курсів  Університету державної фіскальної служби України, що знаходиться у місті Ірпінь Київської області.

Володарське районне управління юстиції інформує

26 квітня 2016 року на базі Володарського районного управління юстиції проведено прийом громадян представниками Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, в ході якого надано правову допомогу 2 громадянам.

Володарське районне управління юстиції інформує

11 та 12 квітня 2016 року робочою групою Володарського районного управління юстиції проведено контрольні перевірки стану правової освіти,  правової роботи та систематизації законодавства у Володарському районному центрі зайнятості та в управлінні Пенсійного фонду України у Володарському районі.

Перевірки проводились з урахуванням специфіки діяльності установ і були направлені на надання практичної та методичної допомоги з питань правової роботи та правової освіти.

Сторінки