Головна

Начальник
Головного Управління

Рибачук Олег
Володимирович

Реєстраційна служба інформує

На Київщині проведено нараду з керівниками реєстраційних служб територіальних управлінь юстиції

 

До відома нотаріусів Київської області!

Головне управління юстиції у Київській області, для використання у роботі, доводить до відома лист Державної реєстраційної служби України від 09.12.2014 №895/05-14-14 щодо переміщення відділів державної реєстрації актів цивільного стану Донецької та Луганської областей із зони АТО.

завантажити лист 

Регіональні новини


Володарське районне управління юстиції інформує

29 січня 2015 року  здійснено виїзд пересувного Консультативного пункту з правової освіти населення у с.Біліївка Володарського району. Прийом громадян проводили начальник районного управління юстиції Валенкевич Н.І., начальник реєстраційної служби Володарського РУЮ Сіваченко В.Л., керівники територіальних органів центральних органів виконавчої влади. На прийом звернулося 3 особи, яким надано правову допомогу щодо соціального захисту недієздатних, примусового виконання рішення суду, переоформлення права власності (спадщина), тощо.

Яготинське районне управління юстиції інформує

26.01.2015 року начальником Яготинського районного управління юстиції Фединою О.І., спільно з приватним нотаріусом Яготинського нотаріального округу Овчаренко І.Ж., було здійснено виїзд консультативного пункту Яготинського районного управління юстиції до Райківщинської сільської ради з метою надання правової допомоги, що гарантується державою, спрямованої на забезпечення реалізації прав і свобод людини і громадянина, захисту цих прав і свобод.

Макарівське районне управління юстиції інформує

27 січня 2015 року начальник Макарівського районного управління юстиції Добрянський О. А. спільно із заступником начальника служби - начальником відділу ДРАЦС Макарівського районного управління юстиції Заєць І. С. взяли участь у засіданні комісії з питань захисту прав дитини, що проходило при Макарівській районній державній адміністрації. На засіданні розглядалися питання про позбавлення батьківських прав, про вилучення дитини із сім’ї без позбавлення батьківських прав та про встановлення опіки над дитиною.

Сторінки