Головна

 

 

Шевченко Олексій Валерійович

Начальник Головного територіального управління юстиції

Головне територіальне управління юстиції у Київській області інформує

27 липня 2016 року Головним територіальним управлінням юстиції у Київській області проведено семінар на тему: «Основні положення Закону України «Про державну службу». Семінар зібрав працівників юридичних служб місцевих органів виконавчої влади, територіальних органів центральних органів виконавчої влади Київської області. Метою заходу було обговорення застосування нових положень законодавства щодо проходження державної служби та обмін вже набутим досвідом.

Головне територіальне управління юстиції у Київській області інформує

Головне територіальне управління юстиції у Київській області, доводить до відома лист Голови Відділення Нотаріальної палати України в Київській області Дерун К.А. щодо зібрання коштів на лікування онкозахворювання, виявленого у десятирічної Сидоренко Катерини.

Головне територіальне управління юстиції у Київській області інформує

В Управлінні державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Київській області проведено семінар-навчання для працівників центрів надання адміністративних послуг Київської області на тему: «Прийняття та видача документів під час державної реєстрації громадських формувань центрами надання адміністративних послуг як фронт-офісами»

Регіональні новини


Відділ державної виконавчої служби Ірпінського міського управління юстиції Київської області інформує

Відділ державної виконавчої служби Ірпінського міського управління юстиції  Київської області на виконання доручення Головного територіального управління юстиції у Київській області інформує про проведення 19.05.2016 флешмобу «Країні потрібні зміни, Мін’юсту потрібен ти! Безоплатна правова допомога» зі студентам середніх та старших курсів  Університету державної фіскальної служби України, що знаходиться у місті Ірпінь Київської області.

Володарське районне управління юстиції інформує

26 квітня 2016 року на базі Володарського районного управління юстиції проведено прийом громадян представниками Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, в ході якого надано правову допомогу 2 громадянам.

Володарське районне управління юстиції інформує

11 та 12 квітня 2016 року робочою групою Володарського районного управління юстиції проведено контрольні перевірки стану правової освіти,  правової роботи та систематизації законодавства у Володарському районному центрі зайнятості та в управлінні Пенсійного фонду України у Володарському районі.

Перевірки проводились з урахуванням специфіки діяльності установ і були направлені на надання практичної та методичної допомоги з питань правової роботи та правової освіти.

Сторінки