Головна

Начальник
Головного Управління

Рибачук Олег
Володимирович

Реєстраційна служба інформує

На Київщині проведено нараду з керівниками реєстраційних служб територіальних управлінь юстиції

 

До відома нотаріусів Київської області!

Головне управління юстиції у Київській області, для використання у роботі, доводить до відома лист Державної реєстраційної служби України від 09.12.2014 №895/05-14-14 щодо переміщення відділів державної реєстрації актів цивільного стану Донецької та Луганської областей із зони АТО.

завантажити лист 

Управління організаційної та правової роботи інформує

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про затвердження Указу Президента України "Про часткову мобілізацію"

 

Законом затверджено Указ Президента України №15 від 14 січня 2015р.

Указом протягом 2015 року оголошується та проводиться часткова мобілізація у три черги протягом 210 діб із дня набрання чинності цим Указом.

Регіональні новини


Макарівське районне управління юстиції інформує

27 січня 2015 року начальник Макарівського районного управління юстиції Добрянський О. А. спільно із заступником начальника служби - начальником відділу ДРАЦС Макарівського районного управління юстиції Заєць І. С. взяли участь у засіданні комісії з питань захисту прав дитини, що проходило при Макарівській районній державній адміністрації. На засіданні розглядалися питання про позбавлення батьківських прав, про вилучення дитини із сім’ї без позбавлення батьківських прав та про встановлення опіки над дитиною.

Іванківське міжрайонне управління юстиції інформує

27 січня 2015 року начальник Іванківського міжрайонного управління юстиції прийняв участь у засіданні комісії з питань захисту прав дитини, що проходило при в. о. голови Іванківської райдержадміністрації.

Баришівське районне управління юстиції інформує

За участі Баришівського РУЮ з нагоди Дня Соборності України провели патріотичний флеш-моб під назвою «Україна – єдина країна». На площі перед адмінбудівлею районної державної адміністрації зібралося чимало небайдужих – учні Баришівських шкіл, молодь та прохожі. Взявшись за руки вони утворили живий ланцюг по контуру кордонів нашої держави.

Сторінки