Головна

Управління державної реєстрації інформує

Днями Кабінет Міністрів підтримав розроблені Міністерством юстиції спільно з фракціями коаліції проекти законів, покликані покращити процедури надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації та забезпечити передачу реєстраційних функцій місцевій владі, нотаріусам, банкам та державним виконавцям.

Управління державної виконавчої служби інформує

Стан додержання законодавства при виконанні судових рішень про стягнення до бюджету та державних цільових фондів станом на 01.05.2015.

Управління державної реєстрації інформує

У Фастові відбувся відкритий правовий семінар для громадян

Регіональні новини


Володарське районне управління юстиції інформує

23 березня 2015 року Володарським районним управлінням юстиції проведено семінар навчання для посадових осіб органів місцевого самоврядування (сільських голів та секретарів рад району). В ході семінару розглядалися питання:

1.                Процедура люстрації посадовців органів влади та місцевого самоврядування – доповідач Валенкевич Н.І., начальник Володарського районного управління юстиції.

2.                Вчинення нотаріальних дій посадовими особами місцевого самоврядування  – доповідач Клочко О.П., приватний нотаріус.

Переяслав-Хмельницьке міськрайонне управління юстиції інформує

18 березня 2015 року начальник Переяслав – Хмельницького міськрайонного управління Яковченко О.О.  взяла участь у засіданні       Переяслав - Хмельницької міської робочої групи з надання правової допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, у забезпеченні її проведення та їх сім’ям.

Сторінки