Головна

 

 

Шевченко Олексій Валерійович

В.о. начальника Головного територіального управління юстиції

Головне територіальне управління юстиції у Київській області інформує

В.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області Шевченко О.В. проведе виїзний прийом громадян у смт Макарів

Головне територіальне управління юстиції у Київській області інформує

          Міністерством юстиції України спільно з Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України та за підтримки Європейського Універститету з 02 по 07 лютого 2016 року в приміщенні спортивно-оздоровчої бази Європейського університету «Едельвейс», що знаходиться в с. Верхній Студений Міжгірського району Закарпатської області, планується проведення Всеукраїнської студентської правничої зимової школи (далі – Школа).

Головне територіальне управління юстиції у Київській області інформує

28 січня 2016 року в приміщенні кінотеатру «Жовтень» для нотаріусів Київської області проведено семінар-практикум на тему «Впорядкування відносин з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а також державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців».

Регіональні новини


Рокитнянське районне управління юстиції інформує

-          29.01.2016 р. начальником Рокитнянського районного управління юстиції було проведено виступ на ТРК «Рокита» на тему: «Реалізація права громадян на усне звернення».

Володарське районне управління юстиції інформує

04 лютого 2016 року проведено виїзне засідання громадської приймальні у с.Логвин Володарського району. Прийом громадян провели начальник управління юстиції Валенкевич Н.І., заступник начальника управління з питань державної реєстрації Сіваченко В.Л, приватний нотаріус Клочко О.П.

На прийом звернулося 3 особи, яким надано правову допомогу з питань успадкування будинку, розірвання шлюбу, примусового виконання рішення суду. 

Володарське районне управління юстиції інформує

29 січня 2016 року в рамках Програми постійно діючого семінару на 2016 рік проведено навчання з посадовими особами органів місцевого самоврядування – секретарями рад району, під час якого розглянуто питання доступу до безоплатної правової допомоги, вчинення нотаріальних дій, забезпечення прав громадян на звернення, тощо.

Сторінки