Головна

 

 

Шевченко Олексій Валерійович

Начальник Головного територіального управління юстиції

Головне територіальне управління юстиції у Київській області інформує

 

Меморандум про співпрацю у сфері зайнятості підписали Начальник Головного територіального управління юстиції у Київській області Олексій Шевченко та в.о. директора Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук.

Головне територіальне управління юстиції у Київській області інформує

Міністерство юстиції передало чергову партію конфіскованого майна на потреби армії

 

До відома нотаріусів Київської області

Головне територіальне управління юстиції у Київській області доводить до відома та врахування в роботі листи:

від 21.04.2016 року за №8872-8-25, що надійшов від Кравчук Людмили Євгенівни, 08 жовтня 1946 року народження, щодо повідомлення нотаріусам Київської області, про невчинення жодних нотаріальних дій щодо нерухомого майна, що розташоване за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, м. Вишневе, вул. Святоюріївська, буд. 10/2, кв. 29;

 

Регіональні новини


Відділ державної виконавчої служби Ірпінського міського управління юстиції Київської області інформує

Відділ державної виконавчої служби Ірпінського міського управління юстиції  Київської області на виконання доручення Головного територіального управління юстиції у Київській області інформує про проведення 19.05.2016 флешмобу «Країні потрібні зміни, Мін’юсту потрібен ти! Безоплатна правова допомога» зі студентам середніх та старших курсів  Університету державної фіскальної служби України, що знаходиться у місті Ірпінь Київської області.

Володарське районне управління юстиції інформує

26 квітня 2016 року на базі Володарського районного управління юстиції проведено прийом громадян представниками Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, в ході якого надано правову допомогу 2 громадянам.

Володарське районне управління юстиції інформує

11 та 12 квітня 2016 року робочою групою Володарського районного управління юстиції проведено контрольні перевірки стану правової освіти,  правової роботи та систематизації законодавства у Володарському районному центрі зайнятості та в управлінні Пенсійного фонду України у Володарському районі.

Перевірки проводились з урахуванням специфіки діяльності установ і були направлені на надання практичної та методичної допомоги з питань правової роботи та правової освіти.

Сторінки